Mirë se vini te Prodhuesit e kutive të ekranit të stendës së ekranit akrilik!

Ne kemi një ekip me përvojë të projektimit dhe inxhinierisë - projektuesit dhe inxhinierët kanë një mesatare prej më shumë se 10 vjet përvojë në industri, janë të mirë në funksionimin e softuerit profesional të zyrës së dizajnit dhe janë të njohur me të gjitha llojet e proceseve dhe proceseve të prodhimit.Konfirmimi i mostrës, dy ose më shumë inspektime afatmesme dhe inspektime të rastësishme në fund të kutisë pas një kohe, kontrollojnë në mënyrë të vendosur cilësinë e produktit.

Fabrika e produkteve akrilike

Rreth nesh

JAYI ACRYLIC INDUSTRY LIMITED është themeluar në vitin 2004. Është një fabrikë profesionale e artikujve akrilik që integron R & D, projektimin, prodhimin, shitjet dhe teknologjinë.JAYI është një markë artizanale që integron dizajnin e pavarur të produktit, krijimin e stilit, prodhimin, shitjet dhe shërbimin.Ai është përgjegjës për çdo lidhje dhe mban angazhimin e tij ndaj klientëve.Ndërsa mbulon të gjithë zinxhirin e furnizimit, ai është i orientuar drejt prokurimit global.Nga dizajni dhe zhvillimi i produktit deri te shërbimet e produkteve terminale, ne ofrojmë zgjidhje të përgjithshme për produktet e ekspozimit dhe shpresojmë të bëjmë më shumë për ëndrrat e klientëve tanë për industrinë e ekspozitës.

Krenar që jam Kina Furnizues me shumicë i produkteve akrilike të nivelit të lartë dhe Prodhues me porosi të produkteve akrilike

 

JAYI ACRYLIC është një emër i jashtëzakonshëm ndër prodhuesit më të mirë të produkteve akrilike me porosi në Kinë.Për 19 vitet e fundit, ne kemi prodhuar produkte pleksiglas për disa nga markat më të mira në botë.Nëpërmjet fuqisë së fabrikave tona akrilike dhe furnizuesve me shumicë akrilike, ne ndihmojmë kompanitë e mëdha dhe të vogla të promovojnë veten në një mënyrë me ndikim.Vitet e përvojës së prodhimit na lejojnë të menaxhojmë me lehtësi të gjithë zinxhirin e furnizimit të prodhimit, i cili është avantazhi ynë unik si prodhuesi më i mirë i akrilit dhe një garanci e fortë për ne për të ofruar shërbime të prodhimit me shumicë të akrilit.Për të mbrojtur planetin tonë, ne gjithmonë përpiqemi të përdorim materiale miqësore me mjedisin për të prodhuar produkte akrilike.Ne po zhvillojmë vazhdimisht produkte të reja për të gjetur mënyra më të qëndrueshme për të prodhuar në masë dhe për t'ju ofruar produkte akrilike, shikoni gamën tonë të gjerë të produkteve akrilike me porosi!

 

Përparësitë e JAYI Plexiglass me katër bërthama

 

Përqendrohuni në Prodhues me porosi të Produkteve Akrilike Plexiglass

Mbi 19 vite ekspertizë

Mbi 19 vite ekspertizë

Me mbi 19 vjet ekspertizë në punën me kompani dhe produkte në industrinë e produkteve akrilike, JAYI ACRYLIC ofron ide të reja që përmirësojnë efikasitetin dhe efektivitetin e partnerit tonë në vendin e punës.

Përgjigje e besueshme dhe e shpejtë

Përgjigje e besueshme dhe e shpejtë

Ne prodhuesit kryesorë të produkteve me porosi akrilike punojmë shumë për të ofruar zgjidhje me shpejtësinë që ju bëni biznes.Ne ofrojmë sasi specifike për klientët dhe dërgesë në kohë, duke siguruar që ju të merrni atë që ju nevojitet kur ju nevojitet.

Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë

Sistemi i rreptë i kontrollit të cilësisë

Materialet sigurohen nga furnitorë zyrtarë.100% QC në lëndët e para.Të gjitha produktet akrilike kalojnë teste të ndryshme dhe prodhim grumbull për të siguruar nivel të cilësisë së lartë, çdo produkt duhet të kalojë inspektim të rreptë përpara se të përgatitet për dërgesë.

Çmimi konkurrues

Çmimi konkurrues

Ne jemi prodhuesi nr.1 i produkteve me porosi akrilike, ne jemi burimi.ne mund të ofrojmë çmimin më të mirë.100 punëtorë të trajnuar mirë me më shumë se 19 vjet përvojë në industri, ne mund të ofrojmë kapacitet të qëndrueshëm prodhimi.

Lajme

vitrinë akrilike

Si të zgjidhni një prodhues cilësor të kasës së ekranit akrilik

Të ashtuquajturat rekuizita të ekspozimit që zakonisht themi në gojën e një qendre tregtare apo dyqani për të shitur produkte që përdoren për ekspozimin e vitrinave të produkteve, e thënë thjesht është një markë për të nxjerrë në pah produktet e tyre dhe të personalizuara për të vendosur vitrinat e mallrave meqenëse ka bej...

vitrinë akrilike

Çfarë duhet t'i kushtohet vëmendje në kutinë e ekranit akrilik me porosi?

Ekspozitat akrilike me porosi shumë transparente mund të shfaqin dhe nxjerrin në pah produktet e tyre shumë mirë, në një masë të caktuar mund të ndihmojnë shitjet e mallrave.Për shkak se kabinetet e ekranit akrilik janë të lehta, me çmime të arsyeshme dhe kanë transmetim të mirë të dritës, shumë njerëz ...

Acrylic-Doll-Display-Case-Manufacturer-Customized-Factory-Wholesale

Si mund të zgjedh llojin e duhur të vitrinës akrilike për produktin tim

Për ekranet e tavolinës, vitrinat akrilike janë një nga zgjidhjet më të njohura për shfaqjen dhe mbrojtjen e artikujve, veçanërisht të koleksioneve.Është e përkryer për të ekspozuar një sërë produktesh ose mallrash, duke përfshirë relikeve, kukulla, trofe, modele, bizhuteri...

vitrinë me porosi akrilike

Cilat janë përfitimet e rastit të ekranit akrilik me porosi

Nëse jeni një shitës me pakicë ose një supermarket që shet produkte, veçanërisht ato që duken mirë dhe përshtaten në një hapësirë ​​të vogël, është thelbësore të jeni në gjendje t'i shfaqni qartë këto artikuj.Zakonisht nuk mund të mendoni shumë për këtë, por nuk mund të mohohet se ekziston një...

Partnerët

 

JAYI ACRYLIC është një nga furnizuesit më profesionalë të produkteve pleksiglas dhe prodhuesit e shërbimit të zgjidhjeve me porosi akrilike në Kinë.Ne jemi të lidhur me shumë organizata dhe njësi për shkak të produkteve tona me cilësi të lartë dhe sistemit të avancuar të menaxhimit.JAYI ACRYLIC filloi me një qëllim të vetëm: t'i bëjë produktet akrilike premium të aksesueshme dhe të përballueshme për markat në çdo fazë të biznesit të tyre.Ne jemi një organizator akrilik kuti prodhuesit e rasteve;Fabrika e mbajtësit të kalendarit akrilik.Partneritet me fabrikën e produkteve akrilike të klasit botëror për të frymëzuar besnikërinë e markës në të gjitha kanalet tuaja të përmbushjes.Ne jemi të dashur dhe të mbështetur nga shumë kompani të mëdha botërore.

 • Klienti bashkëpunues4
 • Klienti kooperativ2
 • Klienti bashkëpunues5
 • Klienti bashkëpunues9
 • Klienti bashkëpunues14
 • Klienti bashkëpunues12
 • Klienti bashkëpunues10
 • Klienti bashkëpunues13
 • Klienti bashkëpunues16
 • Klienti bashkëpunues17
 • Klienti bashkëpunues15
 • Klient bashkëpunues
 • Klienti bashkëpunues6
 • Klienti bashkëpunues7
 • Klienti bashkëpunues8
 • Klienti kooperativ3
 • Klienti bashkëpunues1