Добредојдовте во производителите на кутии за приказ на акрилни штандови!

Имаме искусен тим за дизајн и инженерство-дизајнерите и инженерите имаат просечно повеќе од 10 години искуство во индустријата, се добри во управувањето со професионален канцелариски софтвер за дизајн и се запознаени со сите видови производствени процеси и процеси.Примерок за потврда, две или повеќе среднорочни инспекции и случајни случајни инспекции на крајот од кутијата по едно време, цврсто го контролираат квалитетот на производот.

Фабрика за акрилни производи

За нас

JAYI ACRYLIC INDUSTRY LIMITED е основана во 2004 година. Тоа е професионална фабрика за акрилни производи што интегрира истражување и развој, дизајн, производство, продажба и технологија.JAYI е бренд за ракотворби кој интегрира независен дизајн на производи, создавање стил, производство, продажба и услуга.Тој е одговорен за секоја врска и ја задржува својата посветеност кон клиентите.Додека го покрива целиот синџир на снабдување, тој е ориентиран кон глобални набавки.Од дизајн и развој на производи до терминални услуги за производи, обезбедуваме севкупни решенија за производи за прикажување и се надеваме дека ќе направиме повеќе за соништата на изложбената индустрија на нашите клиенти.

Горд што сум Кина Врвен добавувач на акрилни производи на големо и прилагоден производител на акрилни производи

 

JAYI ACRYLIC е извонредно име меѓу најдобрите производители на акрилни производи по нарачка во Кина.Во изминатите 19 години, произведуваме производи од плексиглас за некои од најдобрите брендови во светот.Преку силата на нашите фабрики за акрили и добавувачите на акрилни на големо, им помагаме на големите и малите компании да се промовираат на влијателен начин.Годините на производствено искуство ни овозможуваат лесно да управуваме со целиот синџир на снабдување на производството, што е наша единствена предност како најдобар производител на акрилик и силна гаранција за да обезбедиме услуги за производство на акрилни на големо.Со цел да ја заштитиме нашата планета, секогаш се трудиме да користиме еколошки материјали за производство на акрилни производи.Постојано развиваме нови производи за да најдеме поодржливи начини за масовно производство и доставување на акрилни производи до вас, проверете го нашиот широк асортиман на прилагодени акрилни производи!

 

Прелистајте по: Сите

Предности на JAYI плексиглас со четири јадра

 

Фокусирајте се на прилагоден производител на производи од акрилен плексиглас

Над 19 години стручност

Над 19 години стручност

Со повеќе од 19 години експертиза за работа со компании и производи во индустријата за акрилни производи, JAYI ACRYLIC обезбедува нови идеи кои ја подобруваат ефикасноста и ефективноста на нашиот партнер на работното место.

Сигурен и брз одговор

Сигурен и брз одговор

Ние, врвниот производител на акрилни прилагодени производи, работиме напорно за да обезбедиме решенија со брзината со која работите.Ние нудиме количина специфична за клиентите и испорака навреме, обезбедувајќи да го добиете она што ви треба кога ви е потребно.

Строг систем за контрола на квалитетот

Строг систем за контрола на квалитетот

Материјалите се обезбедени од формални добавувачи.100% КК на суровини.Сите акрилни производи поминуваат различни тестови и сериско производство за да се обезбеди висококвалитетно ниво, секој производ мора да помине строга проверка пред да се подготви за испорака.

Конкурентна цена

Конкурентна цена

Ние сме број 1 производител на акрилни прилагодени производи, ние сме изворот.можеме да обезбедиме најдобра цена.100 добро обучени работници со повеќе од 19 години искуство во индустријата, можеме да обезбедиме стабилен производствен капацитет.

Вести

акрилна витрина

Како да изберете квалитетен производител на акрилни куќишта

Таканаречените реквизити за прикажување кои обично ги кажуваме во устата на трговскиот центар или продавницата за продажба на производи што се користат за изложување на витрини за производи, едноставно кажано е бренд со цел да се истакнат нивните производи и приспособени да ги постават витрините за стоки бидејќи постојат направи...

акрилна витрина

На што треба да се обрне внимание во прилагодената акрилна футрола?

Високо транспарентни прилагодени акрилни витрини можат многу добро да ги прикажат и истакнат нивните производи, до одреден степен може да помогнат во продажбата на стоки.Бидејќи акрилните витрини се лесни, со разумни цени и имаат добар пренос на светлина, многу луѓе ...

Acrylic-Doll-Display-Case-Manufacturer-Customized-Factory-Wholesale

Како да го изберам вистинскиот тип на акрилна витрина за мојот производ

За екрани на маса, акрилните витрини се едно од најпопуларните решенија за прикажување и заштита на предмети, особено колекционерски предмети.Совршен е за прикажување низа производи или стоки, вклучувајќи сувенири, кукли, трофеи, модели, накит...

прилагодена акрилна витрина

Кои се придобивките од прилагодено акрилно куќиште за прикажување

Ако сте трговец на мало или супермаркет што продава производи, особено оние што изгледаат добро и се вклопуваат во мал простор, од клучно значење е да можете јасно да ги прикажете овие предмети.Можеби обично не размислувате многу за ова, но не може да се негира дека постои ...

Партнери

 

JAYI ACRYLIC е еден од најпрофесионалните добавувачи на производи од плексиглас и производители на услуги за прилагодено решение за акрилик во Кина.Поврзани сме со многу организации и единици поради нашите производи со врвен квалитет и напредниот систем за управување.JAYI ACRYLIC започна со една единствена цел: да ги направи премиум акрилните производи достапни и достапни за брендовите во која било фаза од нивниот бизнис.Ние сме производители на кутии за акрилни организатори;фабрика за акрилни држачи за календари.Партнерирајте со фабриката за акрилни производи од светска класа за да ја инспирирате лојалноста на брендот низ сите ваши канали за исполнување.Ние сме сакани и поддржани од многу светски врвни компании.

 • Кооперативен клиент4
 • Кооперативен клиент2
 • Кооперативен клиент5
 • Кооперативен клиент9
 • Кооперативен клиент14
 • Кооперативен клиент12
 • Кооперативен клиент10
 • Кооперативен клиент13
 • Кооперативен клиент16
 • Кооперативен клиент17
 • Кооперативен клиент15
 • Кооперативен клиент
 • Кооперативен клиент6
 • Кооперативен клиент7
 • Кооперативен клиент8
 • Кооперативен клиент3
 • Кооперативен клиент1