pse na zgjodhet ne

Shpërndarja e Tregut

Produkte të personalizuara

Kompani bizhuterish, kozmetike, produkte elektronike, dhurata, të gjitha llojet e kompanive të markave të mëdha bëjnë medalje dhe ekspozim.

Produkte të zhvilluara në mënyrë të pavarur

1. Kuti magazinimi akrilike e përshtatshme për femrat me jakë të bardhë.

2. Lojërat akrilike janë të përshtatshme për aktivitetet prindër-fëmijë, fëmijë, të rritur, punonjës të kompanisë etj.

Tregu: Global

Shtetet e Bashkuara, Kanadaja, Britania, Gjermania, Franca, Australia, Arabia Saudite, Emiratet e Bashkuara Arabe, Izraeli, Katari, Koreja e Jugut, Japonia, Singapori

Rruga e zhvillimit:

2004 - Fabrika u krijua në Shandong Town, Huizhou, me një sipërfaqe fabrike prej 1000 metrash katrorë, kryesisht për përpunimin e pjesëve akrilike, përballë tregut vendas.

2008 -Fabrika u zhvendos në Lengshuikeng, Huizhou City, dhe shkalla e fabrikës u zgjerua në 2600 metra katrorë.Filloi të zhvillojë në mënyrë të pavarur produkte dhe të shesë produkte të gatshme.

2009 - Filloi të marrë pjesë në ekspozita vendase dhe ekspozita në Hong Kong;kaloi inspektimin e fabrikës OMGA.

2012 -Krijoi një kompani në Hong Kong, themeloi një ekip të tregtisë së jashtme, filloi të eksportonte në mënyrë të pavarur, u përball me tregjet ndërkombëtare dhe bashkëpunoi me markën SONY.

2015 -Bashkëpunoi me markën Victoria's Secret dhe kaloi auditimin e UL.

2018 -Shkalla e fabrikës u zgjerua, në një sipërfaqe prej 6000 metrash katrorë.Ka një fabrikë druri dhe një fabrikë akrilike.Numri i punonjësve arrin në 100. Midis tyre janë kompletuar ekipet e inxhinierisë, projektimit, QC, operimit dhe biznesit.Kaloi inspektimin e fabrikës BSCI dhe TUV.Bashkëpunoni me markat Macy's, TJX dhe Dior respektivisht.

2019 -Partneritet me markën UK Boots

2021 -Kompania ka 9 patenta produktesh, ekipi i biznesit është zgjeruar në 30 persona dhe ka një zyrë prej 500 metrash katrorë të blerë vetë.

2022 -Kompania ka një punishte prej 10,000 metrash katrorë të ndërtuar vetë

Shpërndarja e Tregut

Marka e kooperativës

Kompanitë që ne u shërbejmë janë kryesisht kompani të tregtisë së jashtme, kompani dhuratash dhe klientë të huaj të platformës së tregtisë elektronike, etj. Klientët e terminalit janë përgjithësisht supermarkete dhe dyqane të mëdha zinxhirësh, klientë të markave të njohura të industrive të ndryshme dhe klientë të tregtisë elektronike si p.sh. Amazon.

Ne mbështesim vlerat e integritetit, përgjegjësisë, mirënjohjes dhe klientët tanë punojnë së bashku për të krijuar brilante!

Klienti bashkëpunues9
Klienti bashkëpunues8
Klienti bashkëpunues7
Klienti bashkëpunues6
Klienti bashkëpunues5
Klienti kooperativ2
Klienti bashkëpunues4
Klienti kooperativ3
Klienti bashkëpunues14
Klienti bashkëpunues1
Klienti bashkëpunues12
Klient bashkëpunues
Klienti bashkëpunues13
Klienti bashkëpunues10
Klienti bashkëpunues15

Produkte të bashkë-markuara

Seria e Trofeut

Seria e Trofeut

P&G/ Ping An China /UPS/ Alcon

Seria e kutisë së kornizave të fotografive

Korniza e fotografive / Seria e kutisë

Porsche/Ping An China/Fuji/Wentang/Swaro

Seritë e rafteve të ekranit

Seritë e rafteve të ekranit

Victoria's Secret/China Tobacco/Moutai /zippo/izod

Lojëra Seria e mobiljeve për kafshë shtëpiake

Lojëra/Mobilje/Seri për kafshë shtëpiake

TJX/ IKEA/Ruters

pse na zgjodhet ne

1. 20 vjet profesionalProdhuesi i shërbimit të zgjidhjeve të personalizuara akrilike

2. Dizajnoni diagramin falas

3. Merrni mostra falas

4. Promovoni më shumë se 400 produkte të reja në vit

5. Material me cilësi të lartë, pa zverdhje, transmetim drite prej 95%

6. Më shumë se 90 grupe të pajisjeve, të avancuara të plotë, të gjitha proceset për të përfunduar

7. 100% riparim dhe zëvendësim pas shitjes, 100% inspektim i plotë i mallrave të dërguara në kohë

8. Shërbimi i linjës telefonike 24 orë

9. Mbështet inspektimin e fabrikës nga palët e treta

10. Më shumë se 20 vjet punëtorë teknikë të prodhimit të korrigjimit akrilik

11, me 10.000 metra katrorë impiant i ndërtuar vetë, në shkallë të gjerë

Certifikimi i Cilësisë

ISO9001, SGS, BSCI, certifikimi SEDEX dhe inspektimi vjetor i fabrikës nga palët e treta (TUV, UL, OMGA, ITS) nga shumë klientë të mëdhenj të huaj

ISO9001
Certifikimi SEDEX
Certifikimi TUV
Certifikimi BSCI
Certifikimi UL

Indeksi i Mjedisit

Kaloi indeksin e mbrojtjes së mjedisit ROHS;Testimi i shkallës së ushqimit;Testi i Kalifornisë 65

Aftësia e reagimit të shpejtë

Kërkesa do të trajtohet brenda një ore pas marrjes

3 ditë për të hartuar vizatimin e efektit

7 ditë për të prodhuar mostrën

Koha e dorëzimit 15-30 ditë

Aftësia e projektimit dhe zhvillimit

Aftësia e projektimit dhe zhvillimit

Kërkim dhe Zhvillim i Makinerisë së Prodhimit

Kërkim dhe Zhvillim i Makinerisë së Prodhimit

Zhvillimi i mykut automatik të lakimit me hark rrethor për t'i bërë produktet më të bukura, prodhim më të shpejtë

Kërkimi dhe zhvillimi i makinerive të prodhimit-

Shpikja luan automatikisht makinën magnetike 3 herë për të përmirësuar efikasitetin e prodhimit

Ekspozita e rasteve të projektimit (Produkte të patentuara)

Kupa e ndashme për larjen e gojës

Kupa e ndashme për larjen e gojës

Stand e ekranit të rrotave të Ferris

Stand e ekranit të rrotave të Ferris

Tavëll

Tavëll

Kutia e ruajtjes së cilindrit me dorezë

Kutia e ruajtjes së cilindrit me dorezë

Kuti për ruajtjen e grimit

Kuti për ruajtjen e grimit

Raft magazinimi për artikuj shkrimi

Raft magazinimi për artikuj shkrimi

Ekrani i kasës së dizajnit 1 (i personalizuar)

Ekrani i kasës së dizajnit 1 (i personalizuar)

Ekrani i kasës së dizajnit 2 (i personalizuar)

Produkt akrilik - JAYI ACRYLIC

Pajisjet tona të prodhimit:

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Linja e produkteve akrilike

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Punëtori e produkteve akrilike

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Punëtori e produkteve akrilike

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Makinë për lustrimin e rrotave me rroba

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Makine prerese

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Makinë lustruese me diamant

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Makinë shpimi

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Makinë gdhendjeje (CNC)

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Makinë e lakimit të nxehtë

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Prerës me lazer

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Makinë për shënim

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Punishtja e materialeve

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Furra

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Makinë prerëse

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Makinë për printim UV

https://www.jayiacrylic.com/why-choose-us/

Magazina

Ekspozita

Shfaqja e dhuratave në Kinë

Shfaqje ndërkufitare e-commerce

Panairi i Tregtisë Hongkong

Shfaqje ASD në Las Vegas

Ne jemi prodhuesi më i mirë me shumicë i produkteve të ekranit akrilik me porosi në Kinë, ne ofrojmë sigurimin e cilësisë për produktet tona.Ne testojmë cilësinë e produkteve tona përpara dorëzimit përfundimtar te klientët tanë, gjë që gjithashtu na ndihmon të ruajmë bazën tonë të klientëve.Të gjitha produktet tona akrilike mund të testohen sipas kërkesave të klientit (p.sh.: indeksi i mbrojtjes mjedisore ROHS; testimi i klasifikimit të ushqimit; testimi i California 65, etj.).Ndërkohë: Ne kemi certifikata SGS, TUV, BSCI, SEDEX, CTI, OMGA dhe UL për shpërndarësit tanë të kutive të magazinimit akrilik dhe furnizuesit e stendave të ekranit akrilik në mbarë botën.

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni