Прилагодени акрилни производи

Производител на прилагодени акрилни производи

Добијте иновативни акрилни решенија за да им помогнете на вашиот производ и бренд да се истакнат.JAYI акриликго нуди најдобриот обичајакрилни производиза различни апликации.Нашите прилагодени дизајни на кинески акрилни производи се креативни, функционални и исплатливи за да понудат најдобро визуелно искуство.Ние ги трансформираме вашите концепти во акрилна реалност, обезбедувајќи 100% квалитет.

Најнови и креативни дизајни на производи

Професионално производствено искуство

Едношалтерско решение

Најсовремена технологија

Доволен капацитет за снабдување

Строг систем за контрола на квалитетот

акрилна кутија за подароци
https://www.jayiacrylic.com/
Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
Кооперативен клиент1
Кооперативен клиент3
Кооперативен клиент2
Кооперативен клиент14
Кооперативен клиент17
Кооперативен клиент15
Кооперативен клиент16
Кооперативен клиент13
Кооперативен клиент12
Кооперативен клиент10
Кооперативен клиент
стр

Прилагодени услуги за изработка на акрилни производи

Постојат неколку висококвалитетни услуги за производство и завршна обработка на сопствени акрилни производи од JAYI Custom Acrylic Manufacturers.

1. Дизајнирање

1.Дизајнирање

Соодветни насоки низ секоја фаза на производство.

2. Материјал за сечење

2. Материјал за сечење

Прилагодени услуги за намалување на големината за да се исполнат единствените барања.

3. ЦПУ рутирање

3.CNC рутирање

Прва класа CNC рутирачки услуги кои исполнуваат различни толеранции.

акрилна кутија за подароци

4.Ласерско сечење

Технологија за прецизно ласерско сечење за отсекување форми на задоволство на клиентите.

5. УВ печатење

5.УВ печатење

Печатење за поживописни бои на различни површини.

6. Формирање со жешко свиткување

6. Топло свиткување Формирање

Постигнување беспрекорни и уникатни форми со специјално дизајнирани калапи за неограничени апликации.

акрилна кутија за подароци

7.Лепење

Постигнување беспрекорни и уникатни форми со специјално дизајнирани калапи за неограничени апликации.

8. Полирање

8.Полирање

Мазна и сјајна полирана завршна обработка за естетски пријатни производи.

Ајде да го започнеме вашиот проект за сопствени акрилни производи!

Основана во 2004 година, ние може да се пофалиме со повеќе од 19 години производство со квалитетна технологија за обработка и искусни професионалци.Ние сме професионалецпроизводители на акрилни производиидобавувачи на акрилни производиво Кина.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја

Зошто да изберете JAYI акрилик?

Од дизајнирање до производство и доработка, ние комбинираме експертиза и напредна опрема за да испорачаме производи со висок квалитет.Секој прилагоден акрилен производ од JAYI Acrylic се издвојува по изглед, издржливост и цена. 

Кратко време на довод

Нашето искуство го надополнува големиот производствен капацитет и силен синџир на снабдување за да обезбеди брза и навремена испорака.

Услуга за дизајн

Нашите специјалисти ќе ве водат низ фазата на дизајнирање за да ги дадат вашите совети за модификациите и да го понудат најдобриот сопствен дизајн.

Производство на барање

Ние сме посветени да работиме со вас и да доставуваме производи засновани на уникатни барања, а не само на уште еден производител на акрилик. 

Загарантиран квалитет

Ние обезбедуваме 100% гаранција за сите наши производи.Нашите сертификати покажуваат дека ги користиме најдобрите материјали и машини за да понудиме само квалитетни производи. 

Едношалтерско решение

Нашиот тим за дизајн и производство е многу ефикасен, успешно завршувајќи зделки од големи и мали размери.Нашето жестоко управување со проекти не става пред конкуренцијата. 

Разумна цена

Нашите цени се фер и конкурентни, не вклучуваат изненадувачки сметки или неочекувани трошоци. 

9 чекори за да ги добиете вашите сопствени акрилни производи

Нарачувањето делови од JAYI Acrylic е едноставно и брзо.Можете да ги добиете саканите сопствени акрилни производи следејќи ги овие едноставни чекори:

Чекор 1: Дискутирајте го

Првиот чекор е многу едноставен, но е многу важен за да се обезбеди задоволство на клиентите, а сето тоа започнува со комуникација со клиентот.Кога клиентот ќе поднесе барање за понуда преку Интернет или по телефон, ќе организираме искусен продавач да го следи проектот на клиентот.Во овој период, нашиот продавач често ги поставува следниве прашања:

Што сакате да прикажете?

Кои се димензиите на предметот?

Ви треба прилагодено лого на куќиштето?

Кое ниво на отпорност на гребење му е потребно на куќиштето?

Дали ви треба база?

Каква боја и текстура им требаат на акрилните листови?

Кој е буџетот за купување?

Чекор 2: Дизајнирајте го

Преку првиот чекор на комуникација, ги идентификувавме приспособените цели, потреби и визија на клиентот.Потоа ги даваме овие информации на нашиот искусен дизајнерски тим, кој подготвува прилагодено, во размер, рендерирање.Во исто време, ќе ја пресметаме цената на примерокот.Дизајнерските цртежи заедно со понудата ги испраќаме назад до клиентот за потврда и сите неопходни прилагодувања.

Доколку клиентот потврди дека нема проблем, може да ја плати таксата за примерокот (посебна забелешка: нашата такса за примерок може да се врати кога ќе поставите голема нарачка), се разбира, ние поддржуваме и бесплатна проверка, што зависи од тоа дали клиентот има силата.

Чекор 3: Производство на примероци

Откако клиентот ќе ја плати таксата за примерок, нашите професионални занаетчии ќе започнат.Процесот и брзината на изработка на акрилна витрина зависи од типот на производот и избраниот основен дизајн.Нашето време за правење примероци е генерално 3-7 дена, а секоја витрина е изработена нарачана рачно, што е голем начин за нас да обезбедиме задоволство на клиентите.

Чекор 4: Клиентот го потврдува примерокот

Откако ќе се направи примерокот на витрината, ќе го испратиме примерокот до клиентот за потврда или ќе го потврдиме преку видео.Ако клиентот не е задоволен откако ќе го види примерокот, можеме повторно да докажеме за да му дозволиме на клиентот да потврди дали ги исполнува барањата.

Чекор 5: Потпишете официјален договор

Откако клиентот ќе потврди дека барањата се исполнети, тој може да потпише официјален договор со нас.Во овој момент прво треба да се плати депозит од 30%, а останатите 70% ќе се уплатат по завршувањето на масовното производство.

Чекор 6: Масовно производство

Фабриката го организира производството, а инспекторите за квалитет го проверуваат квалитетот во текот на целиот процес и го контролираат секој процес.Во исто време, нашиот продавач активно и навремено ќе го пријави напредокот во производството на клиентот.Кога ќе се произведат сите производи, повторно се проверува квалитетот на производите и тие внимателно се пакуваат без проблем.

Чекор 7: Платете го салдото

Ги фотографираме спакуваните производи и ги испраќаме до клиентот на потврда, а потоа го известуваме клиентот да го плати салдото.

Чекор 8: Логистичко уредување

Ќе контактираме со назначената логистичка компанија за да ја натовариме и транспортираме стоката во фабриката и безбедно и навреме да ви ја доставиме стоката.

Чекор 9: Услуга по продажбата

Кога клиентот ќе го добие примерокот, ние ќе го контактираме клиентот за да му помогнеме да се справи со прашањето.

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја